Skip links

Valve отримала кілька нових патентів – схоже, для свого наступного VR-шолома

Один з VR-ентузіастів виявив, що Valve отримала відразу кілька патентів, пов’язаних з пристроями віртуальної реальності. Напрошується припущення, що компанія активно розробляє наступне покоління Valve Index!

Останні опубліковані патенти стосуються оптики, відстеження зіниць, переміщення шолома та жестів руками. Заради справедливості, схожі документи спливали і раніше: Valve запатентувала технології для бездротових і автономних версій VR-шоломів. Зараз з’явилося ще більше відомостей, що вказують на те, що компанія займається новим девайсом віртуальної реальності.

Як саме виглядає умовний Valve Index 2, поки невідомо — патенти не означають, що Valve обов’язково буде їх застосовувати в найближчий час. Однак багато любителів VR сподіваються, що шолом виявиться бездротовим грати без шнурка в потилиці все-таки приємніше, а Oculus Quest довів затребуваність такого підходу.

Про те, займається чи Valve новим поколінням VR-шоломів, запитував журналіст The Verge під час інтерв’ю, присвяченого Steam Deck. Дизайнер Грег Кумер (Greg Coomer) відповів, що не готовий озвучувати конкретику, але Steam Deck має «дуже близьке ставлення» до майбутніх планів Valve.

Leave a comment