Skip links

StarSraft II: Legacy of the Void

StarCraft II: Legacy of the Void – новий додаток для оригінальної SCII, який вносить безліч нових карт, персонажів та завдань. Додаток доступний для всіх власників StarCraft II.

Нова сюжетна лінія LegacyoftheVoid оповідає історію ієрарха Артаніса. Головний герой рішуче прагне зібрати всіх протосів і зупинити дії Амуна, який хоче знищити світ. Гравець має здійснювати подорож космосом на модифікованому кораблі «Спис Адуна» і шукати союзників, щоб зібрати велику і потужну армію. Розширюйте армію, вдосконалюйте корабель та врятуйте галактику!

Обзор StarСraft II: Legacy of the Void

Серед нових завдань у StarCraft II: Legacy of the Void гравцям доведеться випробувати «Небесний щит» та «Спущений з ланцюга». У першому ви можете випробувати себе як протос і врятувати теранів, які опинилися в біді. Їхнє завдання – відремонтувати космічну платформу, але противники мають намір їм завадити. У місії «Спущені з ланцюга» гравцям пропонується випробувати нову можливість «переміщення бази». Тепер ви можете не відбудовувати будинки в новому місці – достатньо перемістити платформу з будинками та армією, коли вичерпаються ресурси. Ціль місії – за допомогою потужної армії зруйнувати космічну станцію.

Також грати в StarCraftII: LegacyoftheVoid стало ще цікавіше, оскільки з’явилися нові локації, які відіграють ключову роль у пригодах Артаніса. Ви маєте побувати на капітанському містку, в якому є доступ до якоїсь Зоряної Матриці. Саме в ній ви зможете вибирати завдання.

На «військовій раді» гравець зможе досліджувати нові технології та керувати армією. Завдяки порадам Охоронниці Рохан, ви зможете розвивати свою армію, і надалі у вас буде неймовірно могутні воїни, яким не страшна будь-яка небезпека.

Ще одне нове місце в StarCraft II: Legacy of the Void – сонячне ядро, яке дозволяє отримати повну інформацію про космічний корабель «Спис Адуна». Завдяки новій локації, гравці зможуть покращити деякі системи корабля: захист, озброєння та багато іншого.

Гра Legacy of the Void також має додаткові можливості, такі як нарощування армії та вдосконалення корабля. Перемагаючи на полі битви, ви заробляєте цінний ресурс – соларит, який дозволить вам покращувати «Спис Адуна». Система модернізації представлена ​​у відео таблиці з великою кількістю осередків, кожна з яких – певне покращення. Вибирайте ретельно – деякі апгрейди вкрай цінні та суттєво допоможуть у битві, тоді як інші приносять незначну користь.

StarCraftII: LegacyoftheVoid – непогане доповнення, яке дозволить користувачам затриматись у грі ще на кілька годин. На вас чекають практично ті ж динамічні бої, але тепер із новими можливостями. Історія Артаніса неймовірно захоплююча, проте ви можете допомогти йому перемогти. Створіть величезну армію, покращіть корабель «Спис Адуна» за смаком і вразите Амуна!

Leave a comment