Skip links

Пристрій для прийому безкоштовного Інтернету у будь-якій точці світу

Outernet Lantern – це портативний девайс, який здатний працювати у будь-якій точці планети та приймати інформаційний сигнал із космосу, коли звичайний Інтернет недоступний.

Інтернет – неймовірна річ, але дві третини світового населення досі не мають доступу до нього. Трапляється також, що в надзвичайних ситуаціях користувачі не можуть підключитися до Інтернету, хоч це життєво необхідно. У попередніх статтях йшлося про пристрій BRCK, розроблений для посилення Інтернет-сигналу в деяких країнах Африки. А нещодавно був представлений невеликий портативний девайс Outernet Lantern, який, перебуваючи в будь-якій точці планети, здатний приймати інформаційний сигнал із космосу, коли доступу до Інтернету немає.

Outernet, як фірма, щодня передає до 1ГБ нових даних (від освітнього до розважального контенту) через космічний супутник. Донедавна доступ до цієї інформації забезпечувався через супутникові тарілки, але інноваційна розробка Lantern покликана це змінити. Девайс є портативним приймачем, що працює на сонячних батареях. Під’єднаний до ноутбука або смартфона приймач дозволить отримувати WiFi-сигнал і забезпечить анонімний доступ до всіх даних.

Девайс працює за принципом радіо – він лише приймає та передає інформацію, яку транслює Outernet, і, відповідно, не може повністю замінити Інтернет. Тим не менш, користувачі можуть зв’язатися з компанією та запросити необхідні дані. Наприклад, супутники можуть транслювати важливі новини про надзвичайну ситуацію або стихійне лихо, щоб користувачі залишалися поінформованими.

Leave a comment