Skip links

Нове відео геймплею Destiny від Bungie

Наступний великий проект під назвою Destiny все більше наближається до свого завершення і вже незабаром геймери з усього світу зможуть насолодитися цим фантастичним шутером. Тепер компанія Bungie випустила нове епічне відео геймплей Destiny.

Генії та творці Halo довгий час заявляли про вихід дивовижної нової гри. Поки не було жодного опублікованого в мережі відео Destiny, яке видалося нам справді захоплюючим, і більшість із них справедливо показують стандартним режимом геймплею.

Хоча в простому геймплей немає нічого поганого, якщо гра фокусується на графіці, проте об’єктивний і захоплюючий бій теж цінується. Останнє відео демонструє багаторівневу місію, частково показуючи все те, що ми бачили раніше, але тепер ця гра видається цікавою та цікавою.

Переглядаючи відео можна помітити деяку схожість з іншою грою розробника Halo Guilty Spark, наприклад маленький безпілотний літак. Однак є десятки справжніх відмінностей, що полягають у варіантах, що змінюються, заманювання в засідку Fallen, чекаючи невеликого робота, щоб пройти місію. Якщо вас цікавить перетяжка та ремонт м’яких меблів, звертайтесь.

Як тільки вдається прибрати всіх, використовуючи невеликий список значних озброєнь і поліпшень, настав час йти далі через прохід, який щойно відкрився, до наступної частини мети. Також ми бачимо очищення від ворогів на заводі та повернення циклу битви ще раз – інше класичне розбиття місії у Halo.

В ігровому плані Bungie безумовно несе щось нове та захоплююче, але розробники цього рівня мають щось більше, ніж ці вже відомі прийоми.

Leave a comment